HAKKIMIZDA

Hes Aydınlatma 2009 yılında Heslight markası adı altında İstanbul merkezli bir aydınlatma firması olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren yenilikçi yaklaşımı ile hızla yükselerek yeni nesil led aydınlatma sektörüne giriş yapmış ve Dünya Led markasını da bünyesinde oluşturmuştur.

Dünya Led ve Heslight olarak iki marka şeklinde ilerlemeye başlayan firmamız Türkiye piyasasında led aydınlatma sektöründe önemli bir rol üstlenmiştir.

Yurtdışı çalışmalarının başlamasının  ardından Avrupa ve Afrika kıtalarından gelen taleplerin yoğunlukları göz önünde bulundurularak 2017 yılında Fransa’ya bir şube açılmıştır.Avrupa ve Afrika pazarında yapılan reklam,tanıtım ve pazar çalışmalarımız led aydınlatma sektöründe markalaşma faaliyetlerimizin önemli adımlarından birisi olmuştur.

Her zaman için müşterisine yakın olan satış ekibi ile her an gelişmekte olan led teknolojileri yakından takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

2018 yılında kısmı olarak yerli ürün üretimine kendi bünyesinde başlamıştır.Yerli üretim ürün grubunda 5 milyon aydınlatma armatürü üretilmekte ve birçok ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı  geniş ürün yelpazesine sahip  çevreci , modern , teknolojik , özgün modeller ve yüksek kaliteli ürün grupları ile çalışmalarımıza halen  devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki  yenilikçi enerji modellerini kullanarak yeni nesil  teknoloji ürünleri ile ihtiyaç ve talepleri müşterilerimizin beklentilerine uygun bir şekilde karşılamak. Aydınlatma sektörüne yön veren lider bir marka olmaktır.